ZAVOLAJTE NÁM
0904 081 215
NAPÍŠTE NÁM
info@univentazilina.sk

Kto sme – UNIVENTA zo Žiliny

Spoločnosť UNIVENTA ZA, s.r.o. je súčasťou celosvetovej siete pobočiek UNIVENTA, s.r.o. s centrálou na Slovensku, v obci Vyšný Kubín. Okrem Slovenska tieto isté produkty úspešne dodávame do Austrálie, Nemecka, Francúzka, Rakúska a Českej Republiky. V Žiline pôsobíme od roku 2013, kde pomáhame rýchlo a správne dodať, namontovať, spustiť a servisovať vykurovaciu a chladiacu techniku – systém UNIVENTA, ktorý funguje bez akýchkoľvek chýb v okresoch Žilina, Martin, Turčianske Teplice, Čadca, Kysucké nové Mesto, Bytča, Považská Bystrica a Púchov.

Poskytujeme to najdôležitejšie, na čom je postavené vykurovanie a chladenie. Univenta zo Žiliny Vám pomôže rýchlo sa zorientovať, správne sa rozhodnúť a úspešne zrealizovať montáž. Sme známi ako odborníci na efektívne vykurovanie a chladenie. Dávame Vám istotu v tom, že bez problémov zvládnete realizáciu vykurovania a chladenia vo Vašej stavbe. Naše produkty sú spoľahlivé a overené v praxi. Sú určené pre tých, ktorí hľadajú záruku a spoľahlivosť vykurovania a chladenia, ktoré funguje bez chýb.

Univenta zo Žiliny - Spoľahlivé vykurovanie a chladenie

Našimi klientmi sú investori, architekti, projektanti, stavebné firmy, montážne firmy a inštalatéri z oblasti stavebníctva. Vyberáme si takých klientov, ktorí nestratili chuť víťaziť, vieru vo svoje sily a pre ktorých také hodnoty ako česť, poctivosť a slušnosť nie sú iba prázdne frázy.

Každý pracovník našej spoločnosti Univenty zo Žiliny chápe svoju prácu ako poslanie pomôcť klientov pri vytváraní a zrealizovaní úspešného hodnotného diela.

Príďte sa presvedčiť, tešíme sa na vás.

Stanislav Jakubjak
Majteľ spoločnosti UNIVENTA ZA, s.r.o.